Strona główna » O mnie
Gabinet psychoterapeutyczny
Wykształcenie i specjalizacja
absolwentka:

Arrow 3 letniego Studium Podyplomowego Psychoterapii Psychoanalitycznej, Warszawa

Arrow 3 letniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oraz Treningu w Laboratorium Psychoedukacji, Warszawa

Arrow 2 letniego Studium Podyplomowego z Psychoprofilaktyki - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin

Arrow Wydziału Psychologii KUL, Lublin

Droga zawodowa
Praktyka terapeutyczna

Współzałożycielka Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie - konsultacje, psychoterapia krótko i długoterminowa - również z pacjentami równolegle wymagającymi farmakoterapii. Wieloletnia współpraca z lekarzami, specjalistami związanymi z Kliniką Psychiatryczną Akademii Medycznej, Instytutem Psychiatrii i Neurologii oraz Wojskową Akademią Medyczna w Warszawie.

Praktyka prywatna: Lublin, (od 2009 przeniesiona do Katowic), Warszawa.

Psychoedukacja

Arrow Zajęcia warsztatowe dla studentów wydziału psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie,

Arrow Wykłady z zakresu psychologii klinicznej i wychowawczej w ramach studiów podyplomowych w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

Arrow Wykłady z rozwoju i samorealizacji człowieka w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli: KURSOR ( Kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej).

Psychoedukacja w ramach współpracy z mediami

Arrow Uczestnictwo w roli eksperta w programach telewizyjnych i radiowych dotyczących spraw społecznych i problemów psychologicznych (TVP 1, TVP2, TVN,).

Arrow Współpraca i autorskie teksty w popularnych czasopismach ( Charaktery, Pani, Biznesman, Zwierciadło( Sens), Polityka, Newsweek, Naj)

©Copyright by ZdrowaPsychika. Design: Alvaro Atelier.